Projekt štěstí v českých knihkupectvích!

Kniha, která inspirovala vznik Šťastného blogu, je nyní k dostání i v češtině. Přiznávám, že mi tahle informace úplně unikla a dozvěděla jsem se to jen díky vám – čtenářům (díky, Veroniko Zavřelová). Její autorka Gretchen Rubin mě hned od začátku okouzlila tím, že se snaží být šťastnější ve svém skutečném, každodenním životě – aniž by kvůli tomu meditovala v ašrámu, jezdila na víkendové semináře, odstěhovala se na venkov nebo se rozvedla. Vydala se cestou plnění předsevzetí a občas je – viděno mýma očima – až příliš velká Mirka Dušínová, ale její kniha, záznam z jednoho roku, kdy zkoušela veškeré způsoby, jak být šťastnější, přesto patří k těm, které změnily můj život.

* Gretchen Rubin už pět let píše také stejnojmenný blog, The Happiness Project. 

4 comments

  1. Jéé, to som ani nevedela, že tento blog ( moc som tých blogov ešte neprečítala O:) ) je inšpirovaný touto skvelou knihou, ja som ju objavila pred 2 rokmi nahodou na nete a usela som si ju precitat takze smer knižnica a potom som si ju aj kúpila a ako darček dala nejakým kamarátkam.
    Na tejto knihe je skveé hlavne to, že píše priamo čo robí, a príklady z praxe a nie teoria a nič k tomu 🙂 sama si robím projekt šťastia ( aj keď tam mám na deň veľa bodov O:) ) a neskutočne ma to posunulo dopredu 🙂 už sa len naučiť anglicky aby som si prečítala Gretchen Rubin blog na nete 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s