Začínám testovat týden bez internetu

Přiznávám, že úplně dobrovolně bych si něco takového nevybrala. Ale stalo se: zítra odjíždím na dovolenou do míst, kam wifi dosud nevkročila. Beru to jako příležitost dopřát si týdenní informační detox. Budu číst jenom opravdové (papírové) knihy, psát jenom opravdové (papírové) pohlednice a prozkoumávat tak jeden ze způsobů štěstí, kterému jsem se v posledních letech poněkud odcizila.

Jedním z mnoha paradoxů, na které jsem při psaní Šťastného blogu narazila, je totiž to, že – abych vůbec mohla nacházet různé způsoby, jak být šťastnější, – musím vstát od počítače a začít něco dělat.

Takže, ano, beru si dovolenou. Ale už teď se moc těším na pondělí 18. července, kdy na tomto místě, doufejme, najdete pár postřehů z expedice do světa offline.  

5 comments

  1. Krásnou dovolenou! Týden může být málo i hodně. Přeji, ať je hodně nabitý a hodný, dlouhý a dlouho vzpomínaný. Těšíme se na reportáže:-) ips

  2. Ja jsem se dneska z jedne takove vratil a muzu rict, naprosto perfektni. Akorat jsem si rano nemohl vzpomenout na heslo….
    Myslim, ze kdyz nekdo na dovolene dokaze zapomenout heslo, je to dukaz ze ta dovolena byla opravdu „dovolena“.
    Hezky zbytek vasi dovolene.
    Jardis

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s