1000 skvělých věcí, které můžete mít každý den

„Najít dokonalý poměr mezi množstvím kečupu a hranolků.“

„Udělat první stopu do čerstvého sněhu.“

„Uhodnout pointu těsně předtím, než vám ji autor odhalí.“

„Když vám řidič autobusu zastaví blízko vašeho domova.“

„Když najdete dobré čtení na cizím záchodě.“

Právě jsem objevila blog Neila Pasrichy 1000 Awesome Things, který se věnuje vyhledávání drobných každodenních radostí a je prostě skvělý! Začal v roce 2008, každý den zveřejňuje jednu a nyní je u čísla 333 (postupuje od tisícovky k jedničce).

Neodolala jsem a inspirovala jsem se; výsledek (rubriku Co mi dnes dělá radost) vidíte ve sloupci napravo. Budu v ní zaznamenávat své vlastní radostné drobnosti.

5 comments

  1. Milá Barboro, konečně mám příležitost poděkovat za rubriku CO MI DNES DĚLÁ RADOST. Je velmi inspirativní a od chvíle kdy jsem ji objevila, se i já snažím denně přijít na to, z čeho mám radost nebo co se mi povedlo. Sice to aplikuji jen v duchu, ale pevně věřím, že i to se počítá. Díky a těším se na další Tvoje/Vaše moje RADOSTI. 🙂
    (Mám trošku chaos v oslování. Vím, že Ti občas tykám – přijde mi to nějak přirozenější vzhledem k mnoha společným pohledům …, inu pocity, ale jistá míra slušnosti a rozumu ve mě mi velí vykat. Omlouvám se proto, že jednou tyknu a pak zase vyknu. Pokusím se to sjednotit a nechat zvítězit tu rozumovou stránku.)
    Hezký den.

  2. Tenhle článek mi připomněl knížku, na kterou jsem náhodou narazila při brouzdání po internetu. Jmenuje se 14 000 things to be happy about a autorkou je Barbara Ann Kipfer.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s